راهنمای خرید

آگاهی بخشی تخصصی تجهیزات کوهنوردی مورد: آگاهی بخشی در مورد تاریخ تولید و اصلی بودن کفش های لسپورتیوا Lasportiva ایتالیا

🔴 آگاهی بخشی تخصصی تجهیزات کوهنوردی

🔴 مورد: آگاهی بخشی در مورد تاریخ تولید و اصلی بودن کفش های لسپورتیوا Lasportiva ایتالیا

🔴 با توجه به عدم آگاهی؛ بخش عمده ای از کوهنوردان و طبیعت گردان در مورد نحوه درج و محاسبه ی تاریخ تولید کفش های منحصر به فرد لسپورتیوا Lasportiva ایتالیا و با توجه به این که مجموعه ی دومان همواره در تلاش بوده و هست که بروز ترین محصولات را عرضه کند؛ بر آن شدیم تا مقاله ای مستند؛ با درج مدرک و وب سایت های معتبر ارائه کنیم تا کمکی به آگاهی بخشی جامعه کوهنوردی داشته باشیم

🔴 در مورد تاریخ لسپورتیوا Lasportiva

🔴 HISTORY
🔴 La Sportiva Italy possesses a strong passion for the mountains and the environment this is why there is always a consciousness of what kind of impact the factory has on the outdoor world. By using a proactive approach to business La Sportiva Italy can critically check existing processes as well as do extensive research to develop ways of reducing negative impacts and creating the best possible product for its consumers.
La Sportiva owns and operates its own state-of-the-art factory in Italy. This small, 250 person, factory is truly an anomaly in today’s footwear world characterized by hyper-competitiveness and extreme pricing pressures which have lead most modern outdoor footwear companies to the solution of outsourced production contractors. Our factory is located in Ziano di Fiemme, a small mountain village in the heart of the Italian Dolomites. The tradition and heritage of handmade footwear lives on in this magical alpine valley existing in the shadows of jagged limestone peaks and glaciated valleys where alpine masters such as Bonatti and Messner plied their craft.
🔴 ترجمه:
🔴 تاریخ؛ ایتالیا علاقه شدیدی به کوه‌ها و محیط‌زیست لسپورتیوا دارد، به همین دلیل است که همیشه این آگاهی وجود دارد که این کارخانه چه تأثیری بر دنیای بیرون دارد. La Sportiva ایتالیا با استفاده از یک رویکرد فعال در کسب و کار می تواند به طور انتقادی فرآیندهای موجود را بررسی کند و همچنین تحقیقات گسترده ای برای توسعه راه هایی برای کاهش اثرات منفی و ایجاد بهترین محصول ممکن برای مصرف کنندگان خود انجام دهد. لا اسپورتیوا صاحب و دارای کارخانه پیشرفته خود در ایتالیا است. این کارخانه کوچک، ۲۵۰ نفره، واقعاً یک شگفتی در دنیای کفش امروزی است که مشخصه آن رقابت‌پذیری بیش از حد و فشارهای شدید قیمت‌گذاری است که اکثر شرکت‌های مدرن کفش در فضای باز را به راه‌حل پیمانکاران تولید برون‌سپاری سوق داده است. کارخانه ما در Ziano di Fiemme، یک دهکده کوهستانی کوچک در قلب دولومیت ایتالیا واقع شده است. سنت و میراث کفش های دست ساز در این دره آلپی جادویی که در سایه قله های سنگ آهک ناهموار و دره های یخبندان وجود دارد، زندگی می کند، جایی که استادان آلپ مانند بوناتی و مسنر هنرهای خود را انجام می دادند.

🔴 لینک تاریخچه HISTORY وب سایت لسپورتیوا https://www.lasportivausa.com/about

🔴 ماموریت Lasportiva لسپورتیوا

🔴 LA SPORTIVA’S MISSION
🔴 Our mission is to bring you the best technical products to explore the outdoors. For 93 years we have been producing innovative products and we are looking forward to the next 90 years. Produced and designed in a small mountain town at the foot of the Dolomites, La Sportiva supports 140 families in a unique and enviable environment. Everyday the mountains surround the people who handcraft our products. Being mountain based and family run allows us to draw on eight decades of experience handed down through the generations. With this heritage we can focus on the future and meld new technologies, ideas and innovation with our rich knowledge of manufacturing to give you the most amazing products on the market. Products that let you go where you dream to go, do what you dream to do and live how you want to live.

🔴 ترجمه:
🔴 ماموریت LA SPORTIVA
🔴 ماموریت ما ارائه بهترین محصولات فنی برای کاوش در فضای باز است. ۹۳ سال است که محصولات نوآورانه تولید می کنیم و مشتاقانه منتظر ۹۰ سال آینده هستیم. La Sportiva که در یک شهر کوهستانی کوچک در پای دولومیت ها تولید و طراحی شده است، از ۱۴۰ خانواده در محیطی منحصر به فرد و رشک برانگیز پشتیبانی می کند. هر روز کوه ها افرادی را احاطه می کنند که محصولات دست ساز ما را استفاده می کنند. کوهستانی بودن و اداره خانواده به ما این امکان را می دهد تا از تجربه هشت دهه ای استفاده کنیم که در طول نسل ها منتقل شده است. با این میراث ما می‌توانیم روی آینده تمرکز کنیم و فناوری‌ها، ایده‌ها و نوآوری‌های جدید را با دانش غنی خود در زمینه تولید ترکیب کنیم تا شگفت‌انگیزترین محصولات موجود در بازار را به شما ارائه دهیم. محصولاتی که به شما اجازه می‌دهند به جایی که آرزو دارید بروید، کاری را که آرزوی انجامش را دارید انجام دهید و همانطور که می‌خواهید زندگی کنید.

🔴 لینک ماموریت MISSION وب سایت لسپورتیوا https://www.lasportivausa.com/about

🔴 با توجه به تاریخچه و ماموریت لسپورتیوا Lasportiva که ارائه شد این شرکت همه ساله با رشد تکنولوژی؛ مدل ها و ایده های شگفت انگیز را بر روی کفش های تولیدی خود طراحی و استفاده می کند؛ بنابر این تکنولوژی ساخت کفش پنچ سال پیش با کفش تاریخ به روز مثلما تفاوت های بسیاری خواهد داشت؛ مجموعه ی کوهنوردی دومان با توجه به این موضوع کفشهای موجود در فروشگاه با برند لسپورتیوا Lasportiva را با تاریخ های به روز ( ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ ) و با افتخار تقدیم همنوردان گرانقدر میکند.

🔴 روش محاصبه تاریخ ساخت کفش های لسپورتیوا Lasportiva

🔴 تمامی کفش های لسپورتیوا Lasportiva دارای لیبل سایز و مشخصات و همچنین کد تاریخ تولید در داخل کفش ها میباشند
🔴 در قسمت رویی لیبل سایز کفش با چهار مقیاس درج می شود

🔴 در قسمت زیرین لیبل جنس رویه و لایه داخلی به اختصار درج میشود و مهمترین آیتم که مورد بحث ما می باشد درج عدد تاریخ سال ساخت کفش است که با سه یا چهار عدد اختصاری به هم پیوسته نشان داده می شود به عنوان مثال ( ۰۷/۲۱۲ ) عدد قبل از ممیز که عدد ۰۷ است سری ساخت ماه می باشد و عدد بعد از ممیز که ۲۱۲ است اشاره به سال ساخت متوالی در سال های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ می باشد که ادعای درست بودن این کد ساخت؛ وب سایت ISSUU که کاتالوگ های برترین تولید کنندگان جهان را به اشتراک جهانی می گذارد که کاتالوگ های تولید شرکت لسپورتیوا هم در این وب سایت قابل دسترسی می باشد.
لینک کاتالوگ سالهای متوالی ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ لسپورتیوا


عکس شماره یک لیبل کفش برای سال ساخت ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲
و همچنین کد سال ساخت و اورجینال بودن و کد رنگ محصول هم بر روی جعبه کفش درج میشود که این کد در کاتالوگ رسمی لسپورتیوا قابل پیگیری است به عنوان مثال کفش ترانگو تک وومن با کد ۲۱H615618 در کاتالوگ رسمی لسپورتیوا ۲۰۲۱ / ۲۰۲۲ موجود می باشد ( عکس شماره دو )

🔴 به نسبتی که توضیح داده شد کد سال ساخت متوالی ۲۰۲۲ / ۲۰۲۳ که بر روی لیبل داخلی کفش درج شده است کد اختصاری ۰۱/۲۲۳ می باشد. که لینک وب سایت ISSUU درج می شود

🔴 با توجه به توضیحات کاملی که ارائه شد امید است توانسته باشیم قدم کوچکی در رشد دانش و اطلاعات همنوردان گرانقدر برداشته باشیم

🔴 جمع آوری و نوشته شده توسط مجموعه کوهنوردی دومان ( اکبر عدالت / مهرداد عدالت )